JetİTS İlaç Takip Sistemi Programı, Bikar İlaç'da devreye alındı.İlaç Takip Sistemi (İTS) Türkiye'de tüketilen ilaçların her bir biriminin izlenmesi için kurulan bir altyapıyı tanımlar.

 
PhoneTracker Enterprise kullanıcıları artıyor.Son olarak Koç Üniversitesi' de Phone Tracker Enterprise IP kullanıcıları arasına katıldı. Enterprise versiyonunun özelliklerini  inceleyin...


Bitki Koruma Ürünleri - TAKİP SİSTEMİ

2017 yılında, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından başlatılan uygulama ile Bitki Koruma Ürünlerinin üretim, depolama, dağıtım, ve kullanım aşamalarının izlenmesi hedeflenmektedir.

AKÇAM, İlaç Takip Sistemi projesinde elde etmiş olduğu deneyimler ile Bitki Koruma Ürünleri üreten, satış ve dağıtımını yapan firmalara çözümler sunmaktadır.

Bu proje ile T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı halk sağlığının korunmasını, merdiven altı üretimin önüne geçilmesini planlanmaktadır.

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi, elektronik ürün kodu teknolojisinden faydalanarak, zirai ilaçların tedarik ve dağıtım süreçlerindeki geçmiş ve güncel konum bilgilerinin belirlenmesini sağlar.

Her bir ilaç kutusunun üzerine basılan karekodlar sayesinde ürünün giriş ve çıkışı raporlanarak, ürünün son görüldüğü konum, zaman ve durumu kaydedilir ve gerçek zamanlı olarak Tarım Bilgi Sistemi veri tabanında saklanır.


 

 

 

 

 

İletişim
 

AKÇAM Bilgisayar ve Otomasyon Sistemleri Limited Şirketi

 

Satış & Destek

0 850 223 0 972

0 554 552 7 368
Aydın Ofisi (Satış & Destek) 0 256 585 5 727
İstanbul Ofisi (Yazılım Geliştirme) 0 212 227 3 985
E-mail
İletişim Adresi : İncirliova İstiklal Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi, No:9/2 AYDIN
 
 
İletişim | © 2006 Akçam Ltd. Şti.
 

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi Programı, Bitki Koruma Ürünleri Tarımsal Zirai İlaç Takip Sistemi Yazılımı, Bitki koruma Ürünleri Takip Sistemi Otomasyonu / Bildirim Hizmeti, Takip Takib Takibi Şifre Karekod Barkod Datamatrix Analiz Analizi Kontrol Kontrolu Kontrolü Raporlaması Raporlamak, XML, Veri, Transferi, Yazılım, Program, Bildirim, Bildirme, Bildirimi