E.G.M. AKBS Uçbirim 3.0 indir / Jandarma KBS indir

Asistan Önbüro Programı Nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü kbs.egm.gov.tr sitesi ve Jandarma Genel Komutanlığı KBS kimlik bildirim sistemleriyle uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca adapte olabileceği bir otel programıdır.
 

Asistan Önbüro; 2004 yılından beri Türkiye genelinde 1500' den fazla tesiste kullanılan Akçam Kimlik Bildirim programının yeni sistemler ile uyumlu hale getirilmiş ve geliştirilmiş halidir.

 

   

 Başlıca Program Özellikleri

 Fiyatı Nedir?

 Referanslar

 DOWNLOAD (15 gün HEMEN denemek için tıklayın.)

 

 
Başlıca Program Özellikleri

 

Polis kbs.egm.gov.tr sitesi ile entegre;

 

Emniyet Genel Müdürlüğünün 18 Nisan 2017 tarihinde devreye aldığı, konaklayan misafirlerin kimlik bilgilerinin web sitesi üzerinden anında bildirilmesini sağlayan YENİ sistemi ile entegre çalışır.

 

Misafirin T.C. kimlik numarası yazıldığında, Asistan Önbüro ANINDA kbs.egm.gov.tr sitesine de kaydeder. Ya da misafire çıkış uygulandığında ANINDA siteden de çıkış uygular.

 

Bu özellik sayesinde, iki ayrı sistemde (otel programı ve emniyetin web sitesi) işlem yapmaya gerek kalmaz. Ayrıca, web sitesinin sunamadığı fakat Turizm Bakanlığı tarafından her ay düzenli olarak istenen "Ülke bazında konaklama ve geceleme istatistikleri" Asistan Önbüro' dan kolayca alınabilir.

 

 

 

Room Rack Ekranı, Rezervasyon ve Oda Takibi ;

 

Bu ekran, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisten ayrılacak müşterileri, kimlik bilgileri eksik bırakılmış misafirleri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir, kolayca fatura kesebilir.

 

 

 

Ekstra Harcama ve Kısmi Ödemeler;

 

Bu ekrandan, müşterilerin konaklarken yaptığı harcama ve ödemeleri hesaplarına yazılabilir. Tesisin gelir ve giderleri işlenebilir.

 

 

 

Müşteri Foliosu;

 

Müşterilerin tüm borçları (toplam oda ücreti, harcamaları ve ödemeleri) "Müşteri Folio"su raporunda görülebilir.

 

 

 

Fatura Basım;

 

Bu ekran, mevcut basılı faturaya programdan yazdırmak için kullanılır.  Mevcut basılı faturaya uygun dizayn, profesyonel yardıma gerek duyulmadan kolayca yapılabilir.  Sürekli fatura kesilen müşterilerin bilgileri kaydedilebilir. Faturada 3 ayrı kdv oranı belirtilebilir. Kdv dahil veya hariç fatura kesilebilir. TL, USD ve EURO para birimlerinden fatura kesilebilir.

 

 

 

Kasa Raporu;

 

Misafirlerin konaklama ve harcamaları neticesinde gerçekleşen oda gelirleri ya da "Ekstra Harcamalar ve Kısmi Ödemeler" ekranından tesisin diğer gelir ve giderlerinin işlenmesi neticesinde doğan para hareketleri bu raporda görülebilir.

 

 

 

Diğer Raporlar ve Grafikler;
   https://kbs.egm.gov.tr sitesine kaydedilen misafirlerin listesi, istenilen tarih aralıklarında "Misafir Kimlik Bilgileri Listesinden" alınabilir, çeşitli kriterlere göre sorgulanabilir, rapor excel, pdf ya da word olarak kaydedilebilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerin günlük olarak tutmak zorunda oldukları, "Günlük Müşteri Listesi\Maliye Listesi" yazdırılabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerden aylık olarak Turizm Bakanlığı, kaymakamlık veya belediye tarafından istenen "Ülke Bazında Konaklama Tesisi Giriş ve Geceleme Formu" na esas olacak rapor alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Misafirlerin imzalaması gereken "Konaklama Belgesi (Hotel Accomodation Registration Form) Formu" nu alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Gelen Misafirler Listesi, Konaklamakta Olan Misafirler Listesi, Gelecek Misafirler Listesi, Giden Misafirler Listeleri alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Müşterilere ilişkin bilgiler, istenilen tarih aralıklarında grafik (aylık bazda doluluk oranı, yaş gruplarına göre, milliyetlerine göre müşteriler) olarak alınabilir.

 

 

 

Webcam, Scanner'dan Fotoğraf Kaydetme Fonksiyonu;

 

Bu fonksiyon hakkındaki bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayın.

 

 

 

Otomatik XML Gönderme Fonksiyonu (Jandarma KBS sistemi için);

 

 

 

Asistan Önbüro; XML dosyasının gönderilmesi gereken saatte, bilgisayar başında olunamayacaksa, bu görevi sizin belirlediğiniz saatte her gün otomatik olarak yapar ve görevin başarılı olup olmadığı bilgisini ekran görüntüsü ile birlikte anında mail adresinize gönderir.

 

 

 

Web XML Servisi (Jandarma KBS sistemi için);

 

Web XML Servisi, kurulum veya lisanslama gerekmeden web sayfamızdan girebileceğiniz "web tabanlı" bir kimlik bildirim programıdır.

 

Bilgisayar arızası gibi sebeplerden, programın kurulu olduğu bilgisayarın çalışmadığı durumlarda, internete bağlı herhangi bir pc’ den bu servise girerek XML dosyanızı hazırlayabilirsiniz.

 

 
Diğer Özellikler

 

"Vip Listesi" veya "Kara Liste" ye kaydedilen kişilerin tesise tekrar gelmesi durumunda, kimlik kayıtlarının sorgulanması ya da kaydedilmesi esnasında program uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

 

TC kimlik no' ların sayısal kontrolunu yaparak yanlış girilmesini engeller.

 

Diğer tüm programlardan kaydedilmiş XML dosyalarının içerdiği kimlik bilgileri, Asistan Önbüro veritabanına kolayca alınabilir.

 

Sürekli müşterilerin kimlik bilgileri her defasında yazmaya gerek kalmaksızın listeden seçilebilir.

 

XML dosyası hazırlandığında, içerdiği kimlik bilgilerini "XML İçerik Raporu" görünümünde, PDF formatında otomatik olarak kaydeder.  Böylece, XML' ler aynı zamanda PDF dosyaları olarak saklanıp, istenen herhangi bir zamanda yazıcı çıktıları alınabilir.

 

Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar takip edilebilir.

 

"Otomatik yedekleme" fonksiyonu sayesinde yedeklemesini kendi yapar.
 
Bulut tabanlı sistemlerden farkı nedir?

 

Internet'e bağlı herhangi bir yerden ve cihazdan kullanılabilen bulut programlar esneklik olarak cazip görünebilir, ilk başta.

Fakat bu sistemler, sizin iradeniz dışında gelişebilecek ve asla sizin çözemeyeceğiniz sorunlara gebedir. Bunlara; doğal afet ya da kazalar neticesinde doğabilecek Internet altyapı problemleri, terör ve toplumsal olaylarda yavaşlayan Internet, siber saldırılar neticesinde sunucuların çökmesi veya program hizmeti aldığınız firmanın serverlarında meydana gelebilecek teknik sorunlar... gibi örnekler verilebilir.

Asistan'ı kullanmak için Internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunları ya kendiniz ya da biz çözebiliriz.

Tüm verileriniz kendi sisteminizde ve kontrolünüzdedir. Dolayısıyla,

ticari sırlarınız ve müşteri bilgileriniz hiçbir yerde olamayacağı kadar güvendedir.


Android işletim sistemleri dahil, bir çok platformda çalışan ve bazıları ücretsiz sunulan uzak bağlantı programları (ki bunlara TeamViewer, Ammyy ya da Alpemix örnek verilebilir) bulut sistemlerin sağladığı esnekliği, risksiz ve zahmetsizce sağlayabilirler.

 

 

 

 Başa dön

 

Program Fiyatı
Asistan Önbüro 2017 (6 aylık kullanım lisansı)

 

 

Asistan Önbüro 2017 (1 yıllık kullanım lisansı) *

 

 

 

:

 

 

:

 

 

 

190 TL+kdv

 

 

290 TL+kdv

 

 

 

 

 

 

 

Başa dön

Kullanıcılar AKÇAM tarafından verilecek olan uzak bağlantı teknik desteğinden ve güncellemelerden lisans süreleri boyunca ücretsiz yararlanır. Bilgisayar değişimlerinde herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez.

 

* Yıllık lisanslama veya yenilemede www.otelismi.com şeklinde size uygun müsait bir alan adına, internet sitenizi ücretsiz olarak hazırlıyoruz.

 

 

 

 

Daha KAPSAMLI bir OTEL PROGRAMI arıyorsanız Assist 2016'yı da inceleyebilirsiniz. TIKLAYIN.

 

 

 

 

 

Download

 

 

  ASiSTAN ÖNBÜRO 2017' Yi KURMAK İÇİN TIKLAYIN...
   

 

 

 

 

  TANITIM EĞİTİM VİDEOLARINDA

 

kurulum, ayarlar ve kullanımın nasıl olduğunu görebilirsiniz.

   
   
   
  Jandarma bölgesi gönderme programı KBS' yi kurmak için tıklayın...
   

Başa dön

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İletişim | © 2017 Akçam Ltd. Şti.
 

otel programı, kbs.egm.gov.tr, Anlık Kimlik Bildirim, Geçici, Konaklama, ikamet, Yerleri, Kimlik, Bildirim, Projesi, Programı, Jandarma Bölgesi Kimlik Bildirimi, Jandarma Kimlik Bildirme, Kimlik Bildirim, Kimlik Programı, kanunu, Emniyet, Genel, Müdürlüğü, Karakol, Asayiş, https://kbs.egm.gov.tr giykimbil, projesi, programı, Kimbil, Programı, Tesis, Otomasyon, Programı, Jandarma Genel Komutanlığı, Kimlik Paylaşım Paylaşımı, http://www.jandarma.gov.tr/kbs/ Sistemi, KPS, Takip, Takib, Takibi, XML, MD-5, MD5, HASH, Formatında, Veri, Transferi, Polis, Raporu, Format, Otel, Hotel, Motel, Okul Pansiyon Programı, Hastane, Hastahane, AKBS 3.0, Uçbirim, Programı, indir, indirme, Download, Kur, kurma, yükle, yükleme, EGM, EGM'ye, EGM ye, Program, Yazılım, Yazılımı, Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kale, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Didim, Kuşadası, Nazilli, Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Karacabey, Mudanya, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Kdz. Ereğli, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Camlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahmam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, ISPARTA, MERSİN, İSTANBUL, İZMİR, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, ŞANLIURFA, UŞAK, VAN, YOZGAT, ZONGULDAK, AKSARAY, BAYBURT, KARAMAN, KIRIKKALE, BATMAN, ŞIRNAK, BARTIN, ARDAHAN, IĞDIR, YALOVA, KARABÜK, KİLİS, OSMANİYE, DÜZCE