PhoneTracker Enterprise kullanıcıları artıyor.

Son olarak Koç Üniversitesi' de Phone Tracker Enterprise IP kullanıcıları arasına katıldı. Enterprise versiyonunun özelliklerini inceleyin...
kullanıcı
parola

 

Akçam Hakkında ...

Akçam; teknolojinin çok hızlı ilerlediği bir iş alanı olan, yazılım ve otomasyon konusunda çalışmak üzere, 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Asıl çalışma konusu olarak; günden güne gelişen, karmaşıklaşan ve hatta her biri ayrı ayrı birer uzmanlık alanı oluşturacak kadar çeşitlenen, bilgisayar yazılımlarını seçmiş ve özellikle bilgisayarlı otomatik kontrol sistemlerinin yazılımlarına odaklanmıştır.

Bu yönelişin olumlu bir sonucu olarak, konusunun önde gelen firmalarıyla stratejik işbirlikleri kurmuş ve geliştirmiştir.

Günümüze kadar;

- Endüstriyel otomasyon alanında SCADA uygulama yazılımları,
- Bina otomasyonu alanında sistem mühendisliği ve uygulama yazılımları,
- PC temelli veri toplama ve kontrol yazılımları
yapmış ve bu konularda önemli ölçüde deneyim kazanmıştır.

Bu kısa süre içerisinde, otomatik kontrol yazılımları dışında da bilgisayar yazılımları üreten Akçam; oteller için geliştirdiği, Assist Otel Yönetim Sistemini de otel işletmecilerinin beğenisine sunmuştur.

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişimin yön verdiği ve şekillendirdiği çalışma alanında, yenilikleri izlemeyi ve uygulamayı, başarının önemli bir koşulu sayan Akçam; devamlılığı sağlayacak olduğuna inandığı, dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinmiştir.


 
İletişim
 

AKÇAM Bilgisayar ve Otomasyon Sistemleri Limited Şirketi

 

Telefon 0 256 585 57 27
0 554 552 73 68
E-mail
Diğer Web Sitemiz https://www.otelyazilimi.com.tr

  MEMNUNiYETiNiZ, MEMNUNiYETiMiZDiR.

 
İletişim | © 2006 Akçam Ltd. Şti.