Spacer

Asistan Önbüro hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 


Tanıtım/Eğitim videolarını İZLEYİN...
 
Başlıca Program Özellikleri
Fiyatı Nedir?
Referanslar
DOWNLOAD (15 gün HEMEN deneyin.)
 
 Başlıca Program Özellikleri

 

 

 

Room Rack Ekranı, Rezervasyon ve Oda Takibi ;

 

 

Asistan Önbüro otel programının bu ekranı, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisten ayrılacak müşterileri, kimlik bilgileri eksik bırakılmış misafirleri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir.

 

 

 

Ekstra Harcama ve Kısmi Ödemeler;

 

 

Bu ekrandan, müşterilerin konaklarken yaptığı harcama ve ödemeleri hesaplarına yazılabilir. Tesisin gelir ve giderleri işlenebilir.

 

 

 

Müşteri Foliosu;

 

 

Müşterilerin tüm borçları (toplam oda ücreti, harcamaları ve ödemeleri) "Müşteri Folio"su raporunda görülebilir.

 

   
 

 JANDARMA Bölgesi KBS Tesis 2 Sistemiyle de Entegre

 

 

Bu özellik sayesinde, misafirlerinizin giriş/çıkış bildirimlerini e-devlet sitesine girmenize gerek kalmadan programdan kolayca yapabilirsiniz.

O anki iş yoğunluğunuz nedeniyle, e-devlet sitesine anında bildiremeyecek olmanız ya da bildirmeyi unuttuğunuz misafirlerden kaynaklanabilecek muhtemel cezai durumlar ortadan kalkar.

 

 

 

 5651 Numaralı Yasaya Uygun İnternet Erişim Kayıtlarını Tutma

 

 

Müşterilerine İnternet paylaşımı yapan tesisler, loglama sistemi kurmadıklarında, uygulamada olan yasa gereği ağır cezai yaptırımlara maruz kalabilirler. Ayrıca, müşterinin İnternet ortamında işlediği suçun doğuracağı hukuki süreç ve cezalarla, suçu sanki kendi işlemiş gibi sorumlu tutulabilirler. Bu yüzden loglama sisteminin tesis edilmesi çok büyük önem taşır.

 

Asistan Önbüro otel yazılımına kaydettiğiniz misafirler, cihazlarından T.C. kimlik veya pasaport numaralarını girerek İnternet'e erişebilir, modem ile birlikte ücretsiz gelen loglama yazılımı ise 5651 numaralı yasaya uygun olarak tüm erişim kayıtlarınızı tutabilir ve kişilerin T.C kimlik veya pasaport numaralarıyla ilişkilendirerek imzalayabilir.
 

Bir otel programına bağlı çalışmayan, sadece Mernis üzerinden T.C. kimlik no doğrulaması yaptırarak İnternet erişimine izin veren klasik sistemler suistimale çok açıktır. Asistan Önbüro otel programında ise, konaklıyor görünmeyen veya çıkışı yapılmış misafirler İnternet’e erişemez. Ayrıca, otel personelinin sürekli kullanımı için sabit kodlarını da Asistan Önbüro'ya tanımlayabilirsiniz.

 

Misafirinizin İnternet'e erişimini sağlamak için sadece Asistan Önbüro'ya kimlik kaydını yapmanız ya da İnternet erişimini sonlandırmak için sadece Asistan Önbüro'dan çıkış işlemi yapmanız yeterlidir.

 

Notlar:

1) Loglama için, programın kurulacağı pc en az Windows 10 olmalıdır.

2) Mevcut Access Point'lerin, Wpa Enterprise/Radius desteği olduğu kontrol edilmelidir.

 

 

 

 Webcam, Scanner'dan Fotoğraf Kaydetme Fonksiyonu

 

 

Bu fonksiyon hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayın.

 

Başa dön

 

 

 Raporlar

 

Kasa Raporu;

 

 

Misafirlerin konaklama ve harcamaları neticesinde gerçekleşen oda gelirleri ya da "Ekstra Harcamalar ve Kısmi Ödemeler" ekranından tesisin diğer gelir ve giderlerinin işlenmesi neticesinde doğan para hareketleri bu raporda görülebilir.

 

 

 

Diğer Raporlar ve Grafikler;

 

 

Jandarma KBS e-devlet sistemine Asistan Önbüro otel programından kaydedilen misafirlerin listesi, istenilen tarih aralıklarında "Misafir Kimlik Bilgileri Listesinden" alınabilir, çeşitli kriterlere göre sorgulanabilir, rapor excel, pdf ya da word olarak kaydedilebilir.

 

Tesislerin günlük olarak tutmak zorunda oldukları, "Günlük Müşteri Listesi\Maliye Listesi" yazdırılabilir.

 

Tesislerden aylık olarak Turizm Bakanlığı, kaymakamlık veya belediye tarafından istenen "Ülke Bazında Konaklama Tesisi Giriş ve Geceleme Formu"na esas olacak rapor alınabilir.

 

Gelen Misafirler Listesi, Konaklamakta Olan Misafirler Listesi, Gelecek Misafirler Listesi, Giden Misafirler Listeleri alınabilir.

 

 

 Diğer Özellikleri

 

 

"Vip Listesi" veya "Kara Liste" ye kaydedilen kişilerin tesise tekrar gelmesi durumunda, kimlik kayıtlarının sorgulanması ya da kaydedilmesi esnasında program uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

 

 

 

Sürekli müşterilerin kimlik bilgileri her defasında yazmaya gerek kalmaksızın listeden seçilebilir.

 

 

 

Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar takip edilebilir.

 

 

 

"Otomatik yedekleme" fonksiyonu mevcuttur.

 

Başa dön

 

 Bulut tabanlı otel programlarından farkı nedir?

   

İnternet'e bağlı herhangi bir yerden ve cihazdan kullanılabilen bulut tabanlı otel yazılımları esneklik olarak cazipThink görünebilir, ilk başta.

Fakat bu sistemler, sizin iradeniz dışında gelişebilecek ve asla sizin çözemeyeceğiniz sorunlara gebedir. Bunlara; doğal afet ya da kazalar neticesinde doğabilecek İnternet altyapı problemleri, terör ve toplumsal olaylarda yavaşlayan İnternet, siber saldırılar neticesinde sunucuların çökmesi veya program hizmeti aldığınız firmanın serverlarında meydana gelebilecek teknik sorunlar... gibi örnekler verilebilir.

Asistan Önbüro otel programını kullanmak için İnternet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunları ya kendiniz ya da biz çözebiliriz. Tüm verileriniz kendi sisteminizde ve kontrolünüzdedir. Dolayısıyla, ticari sırlarınız ve müşteri bilgileriniz hiçbir yerde olamayacağı kadar güvendedir.


Android işletim sistemleri dahil, bir çok platformda çalışan ve bazıları ücretsiz sunulan uzak bağlantı programları (ki bunlara TeamViewer, Ammyy ya da Alpemix örnek verilebilir) bulut sistemlerin sağladığı esnekliği, risksiz ve zahmetsizce sağlayabilirler.

 

Başa dön  

 

 

Asistan Önbüro otel yazılımı (2024 yılı fiyatları)

 

 

- 6 aylık

  75 $

 

- 12 aylık

120 $

 

 

    

 

- 5651 İnternet Loglama

100 $

Loglama için modeminizin değişmesi gerekecektir. Modem hepsiburada.com'da 150$ civarıdır. Eğer katlardaki access point'lerde "wpa enterprise/radius" desteği varsa onlar değişmeyecektir.
 

NOTLAR:

. Asistan Önbüro'ya SINIRSIZ SAYIDA ODA tanımlanabilir ve

  program fiyatı ARTMAZ.

. Kullanıcılar, uzak bağlantı teknik desteğinden lisans süreleri

  boyunca ücretsiz yararlanır.

 

 

 

Daha

KAPSAMLI

ihtiyaçlar için;

assist otel yönetim sistemini

 

şimdi inceleyin...

 

 
Başa dön  

 

 

Download

 

  POLiS BÖLGESi iÇiN ASiSTAN OTEL PROGRAMINI iNDiRiN.
   
   
  JANDARMA BÖLGESİ iÇiN ASiSTAN OTEL YAZILIMINI iNDiRiN.
   

 

 

 

 

TANITIM EĞİTİM VİDEOLARINDA ayarlar ve kullanımın nasıl olduğunu görebilirsiniz.

   

Başa dön

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İletişim | © 2024 Akçam Ltd. Şti.
Spacer Spacer